Töökuulutus

Töökuulutus

Herentes job offer

OTSIME OMA TIIMI RAHVUSVAHELISTE VEDUDE AUTOJUHTI KES ON SILMAPAISTEV, TÖÖKAS JA KOOSTÖÖVÕIMELINE

  • Töö kirjeldus

    Rahvusvaheliste kaubavedude korrektne teostamine ja veostega seonduvate dokumentide täitmine

  • Nõudmised kandidaadile

    BCE- kategooria juhilubade olemasolu

    Töökogemus rahvusvahelise autojuhina

    Iseseisvus, kohusetundlikkus, lojaalsus

  • Kasuks tuleb

    Võõrkeelte oskus (vene, inglise)

    Soovitus eelnevast töökohast

    Võimalus viibida pidevalt lähetuses

  • Omalt poolt pakume

    Konkurentsivõimelist töötasu

    Hästi hooldatud veokeid

    Sõbralikku ja toetavat meeskonda

Lisaks on alati teretulnud ka noored, tahtejõulised ja õpihimulised autojuhid, kellel veel ei ole pikaajalist töökogemust, aga omavad juba E kategooria juhilubasid.

Usume, et koos leiame sobiva lahenduse nii Teile kui ka meile.

Kirjuta meile: personal@herentes.ee või

Võta ühendust